Vohnja võidutses teatripäeval

Neljapäeval, 18. aprillil toimus Vohnjas meeleolukas XXV Aino Paju nimeline Lääne-Virumaa algklasside teatripäev.
Teatripäeval osales 6 algklasside teatritruppi. Noorte näitlejate tegemistele viskasid pilgu peale žüriiliikmed: Lääne-Virumaa rahvakultuurispetsialist Mare Taar ning Rakvere Teatri näitlejad Tiina Mälberg ja Märten Matsu.
Algklasside teatripäeva tulemused:
LAUREAAT:
Vohnja Lasteaed-Algkool lavastusega
“Naksitrallid”
Eno Raua „Naksitrallid” raamatu järgi seadnud Tiina Poopuu.
Lavastajad Õnne Kiviperk, Kaida Mikola ja Tiina Poopuu.
  • Näitlejapreemiad: Grete Otsmaa (Lasila Põhikool) ja Kaisa Vallaste (Kunda Ühisgümnaasium)
  • Eripreemiad truppidele:
    • Kunda Ühisgümnaasiumi kooliteater 1. klass “Naeris” – suurepärane rütmitaju
    • Vohnja Lasteaed-Algkool “Naksitrallid” – liikumine ja muusikaline kujundus
    • Sõmeru Põhikool “Väike nõid” – julge uus alustaja
    • Kunda Ühisgümnaasiumi kooliteater 2.-5.klass “Muinasjutt kurjast kuningannast” – kvaliteetne huumor kogu perele
    • Lasila Põhikool “Kaasaegne Punamütsike” – kaasaegne lahendus
    • Kadrina Keskkooli sõnakunstiring “Suur lomp” – suurepärane ansamblimäng
  • Žürii eripreemiad:
    • Natalie Neigla (Kunda Ühisgümnaasium) – juhendamise eest
    • Bravuurikad pahad poisid – Karl Gustav Pulk, Ats-Johannes Müller ja Juss-Martin Müller etenduses “Väike nõid” (Sõmeru Põhikool)
    • Naksitrallide trio – Paul Jakob Vilms, Gevin Endre Saarna ja Andero Fjodorov