Huviringid

Vibulaskmise treening

Alates 2011. aasta sügisest on Vohnja koolilastel võimalus võtta osa vibulaskmise treeningutest. Treener on Kadi Koort, I kategooria vibutreener, kes on Euroopa meistrivõistlustelt toonud mitu auhinnalist kohta. Treeningud toimuvad neljapäeviti kahes grupis ja kestab ühe tunni.

1. grupp
alustab kl 13.45

2. grupp
alustab kl 14.45

Treeningu kuutasu on 5 eurot.
Treeneriga saab ühendust meiliaadressil info(ät)viburada.ee

Koorilaul

Vohnja kooli õpilased laulavad kord nädalas teisipäeviti kooris, neljapäeviti käib laulmas ansambel. Koorilaulmist ja ansamblit juhendab muusikaõpetaja Kaida Mikola. Kooli ja lasteaia ühisüritustel saavad lavakogemuse kõik õpilased ning lasteaialapsed.

Näitering

Igal aastal leidub tragisid õpilasi, kes näiteringist osa võtavad. Näiteringi juhendavad õpetajad Tiina Poopuu ja Õnne Kiviperk, muusikaõpetaja Kaida Mikola paneb kokku muusikalise osa. Näidendiga võetakse osa iga-aastasest mõisakoolide teatrifestivalist, seda esitatakse ka Kadrinas ja Vohnjas. Jõulunäidendites osalevad kõik õpilased ja lasteaialapsed.